O kancelarii

Właścicielka Kancelarii Aneta Bardyga-Szałek jest absolwentką

Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Jest radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie.

Jest także licencjonowanym syndykiem masy upadłości.

Aneta Bardyga-Szałek posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym, szczególnie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w latach 1997 – 2008 lat na samodzielnym stanowisku prawnika w kilku przedsiębiorstwach. W latach 2010 – 2012 prowadziła szkolenia na temat wymogów formalnych dotyczących rozpoczynania działalności gospodarczej.

Własną kancelarię prowadzi od roku 2009.

Specjalizuje się w prawie handlowym oraz w prawie upadłościowym i naprawczym. Szczególnym zainteresowaniem darzy również prawo spadkowe oraz problematykę instytucji zasiedzenia. Łącząc doświadczenie zawodowe z autentyczną pasją, stawia na wysoką jakość oferowanych przez Kancelarię usług.

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób indywidualnych. Swoje usługi oferujemy także stowarzyszeniom, fundacjom i innym organizacjom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad i konsultacji prawnych, sporządzamy opinie prawne i występujemy przed sądami i urzędami. Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową obsługę prawną, doradztwo i reprezentację w bieżącej działalności, a także w sporach sądowych i pozasądowych.

W naszej pracy zawsze cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb. Każda sprawa rozpatrywana jest w sposób wszechstronny i kompleksowy co pozwala na osiągniecie satysfakcjonujących efektów. Zawsze kierujemy się interesem Klienta i w ramach obowiązującego porządku prawnego proponujemy rozwiązania prawne najbardziej dostosowane do Jego potrzeb.