Praktyka

W ramach prowadzonej przeze mnie praktyki zajmuję się doradztwem prawnym , w tym z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego oraz doradztwem podatkowym. W razie potrzeby mogę również reprezentować Klienta w każdej z prowadzonych spraw.

Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dbając o poczucie bezpieczeństwa prawnego Klientów oraz wzajemny szacunek i zaufanie.

W zakresie usług kancelarii, znajdują się w szczególności niżej opisane obszary:

Spory gospodarcze

Jeżeli nie możesz porozumieć się swoim partnerem czy kontrahentem, uważasz, że druga strony umowy niewłaściwie wykonała umowę, jeżeli kontrahent z jakiegoś względu odmawia ci zapłaty, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Więcej informacji

Prawo korporacyjne

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą w formie spółki prawa handlowego, jeżeli chcesz założyć, przekształcić lub zlikwidować taką spółkę, skorzystaj z mojej pomocy.


Więcej informacji

Restrukturyzacja i upadłość

Jeżeli Twoja Firma znajduje się w trudnej sytuacji, jeżeli zastanawiasz się czy możesz skorzystać z przewidzianych prawem rozwiązań restrukturyzacji swoich zobowiązań, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Więcej informacji

Doradztwo podatkowe

Jeżeli natknąłeś się drogi Kliencie na problem dotyczący wykładni przepisów podatkowych, musisz podjąć decyzję dotyczącą podatków, albo potrzebujesz wsparcia w czasie postępowania podatkowego lub kontroli podatkowej, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Więcej informacji

Klienci indywidualni

Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej, ale potrzebujesz pomocy prawnej w swojej sprawie, zapraszam cię do skorzystania z moich usług. Znajdziesz u mnie pomoc np. w sprawie w sprawie spadkowej, w sprawie o zasiedzenie lub w sprawie rozwodowej. 

Więcej informacji

Stała obsługa prawna

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i każdego miesiąca natykasz się na sprawy, w których przydałaby się konsultacja z prawnikiem lub doradcą podatkowym, rozważ zawarcie umowy na stałą obsługę prawną.

Więcej informacji