Stała obsługa prawna

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i każdego miesiąca natykasz się  na sprawy, w których przydałaby się konsultacja z prawnikiem lub doradcą podatkowym, rozważ zawarcie umowy na stałą obsługę prawną.

Odpowiednio do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa możemy ustalić średnią liczbę godzin świadczonych usług w miesiącu i umówić się na wynagrodzenie ryczałtowe. Jeżeli w Twoim przedsiębiorstwie trudno przewidzieć średnie miesięczne zapotrzebowanie na pomoc prawną, możemy zawrzeć umowę, w której ustalimy sposób rozliczenia według stawki godzinowej.

Dzięki zawarciu stałej umowy współpracy będę miała możliwość systematycznie poznawać Twoje przedsiębiorstwo, przez co czas potrzebny na zapoznanie się z konkretnym problemem i udzielenie odpowiedniej pomocy będzie się sukcesywnie skracał. Z czasem będę mogła służyć podpowiedzią jeszcze zanim jakiś problem się pojawi, tak by można mu było skutecznie zapobiec lub jeśli to nie będzie możliwe, z wyprzedzeniem się do niego przygotować.

Dzięki umowie współpracy zyskujesz również gwarancję udzielenia pomocy prawnej, w tym w zakresie prawa podatkowego w odpowiednim terminie.

Zapraszam do kontaktu.

Umów się na spotkanie