Wynagrodzenie

Koszt standardowej konsultacji w kancelarii, która trwa do 40 min. to kwota 150 zł. + 23 % vat (184,50 zł. brutto).
Każde kolejne rozpoczęte 0,5 godz. to kwota 100 zł. + vat (123 zł. brutto)

Wynagrodzenie za pozostałe świadczone w ramach kancelarii usługi ustalane jest indywidualnie, w zależności od rodzaju sprawy i stopnia jej zawiłości oraz niezbędnego nakładu pracy prawnika.

Jeżeli chcesz poznać szacunkowy koszt usługi jeszcze zanim umówisz się na spotkanie, skorzystaj z formularza kontaktowego – napisz czego twoja sprawa dotyczy i poproś o wstępną wycenę – odpowiem ci z jakimi koszami musisz się liczyć.

 

Niżej przedstawiam przykładowe ceny w standardowych sprawach:

Koszt napisania standardowego pisma, w szczególności wezwania do zapłaty, bądź odpowiedzi na wezwanie przeciwnika  jest zwykle ustalany ryczałtowo z góry. Zależy on od stopnia skomplikowania sprawy oraz terminu w jakim pismo ma być przygotowane i zaczyna się od kwoty 200 zł. + 23% vat.

Wynagrodzenie za przygotowanie bądź analizę umowy ustalane jest indywidualnie, a zależy głównie stopnia szczegółowości umowy i terminu wykonania prac. Koszt zaczyna się od 50 zł. + 23% vat za stronę analizowanej umowy.

Wynagrodzenie za reprezentację w postępowaniu sądowym zależy od stopnia skomplikowania sprawy oraz wartości przedmiotu sporu i zaczyna się od kwoty 1000 zł. + 23% vat.